ZADO Obojek na krk Wild Thing černý

Obojek na krk s masivním kovovým kroužkem pro připnutí vodítka. Nastavitelný rozměr díky přezce na konci obojku. Obojek je vyroben z pravé 10. Vrchní část je pokryta červeným semišem, zatímco spodní část obojku je ze 100% kůže. Obojek vypadá velice eTento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.... Více

Porovnat ceny  od 960  v 4 obchodech

Popis zboží ZADO Obojek na krk Wild Thing černý

Obojek na krk s masivním kovovým kroužkem pro připnutí vodítka. Nastavitelný rozměr díky přezce na konci obojku. Obojek je vyroben z pravé 10. Vrchní část je pokryta červeným semišem, zatímco spodní část obojku je ze 100% kůže. Obojek vypadá velice eTento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.

Další popis produktu ZADO Obojek na krk Wild Thing černý

Popisky připravujeme. Pro přednostní překlad odešlete prosím formulář "Zeptat se" (pod tlačítkem Koupit) s textem "překlad". With a decorative ring attached to a small link. 4 cm wide. Entire collar made of smooth. Halsfessel mit dekorativem Ring an kleinem Steg. 45 cm lang, mit Schnallenverschluss verstellbar von 32-50 cm.